۱۳۹۴۱۰۰۹۱۶۴۱۴۹۱۹۰۶۸۱۸۱۹۴
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: جریانات جنوبی سبب افزایش دما و مهم‌تر از آن کاهش آلاینده‌های جوی در آذربایجان غربی شد. مهدی صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: از دیروز جریانات جنوبی سبب افزایش دما و مهم‌تر از آن کاهش آلاینده‌های جوی در شهرهای پرجمعیت استان آذربایجان غربی شده است. ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵  |  زمان: ۰۱:۰۱ ق.ظ  | شماره خبر: 54   

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: جریانات جنوبی سبب افزایش دما و مهم‌تر از آن کاهش آلاینده‌های جوی در آذربایجان غربی شد.

مهدی صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: از دیروز جریانات جنوبی سبب افزایش دما و مهم‌تر از آن کاهش آلاینده‌های جوی در شهرهای پرجمعیت استان آذربایجان غربی شده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته دمای ارومیه بین ۴ درجه بالای صفر تا ۸ درجه زیر صفر گزارش شده است.

وی بیان کرد: سردترین شهر استان چالدران با دمای ۱۸ درجه زیر صفر و معتدل‌ترین شهر نیز شاهین‌دژ با دمای ۱۰ درجه بالای صفر عنوان شد.

صابری گفت: در حال حاضر دمای شهرستان ارومیه  ۶ درجه زیر صفر است که نسبت به روز گذشته همین ساعت تغییر نکرده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی افزود: پیش‌بینی می‌شود دمای ارومیه در سردترین ساعات امشب به ۸ درجه زیر صفر برسد و دید افقی ارومیه در حال حاضر نامحدود است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.