۱۳۹۵۰۴۰۲۰۸۳۷۳۸۷۵۰۷۹۶۹۳۲۴
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی گفت: از ابتدای امسال ۲۰ هزار انشعاب گاز طبیعی در آذربایجان‌ غربی نصب شده است. منصور صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۲۰ هزار انشعاب گاز طبیعی در استان نصب شده است اظهار داشت: در یک ماه گذشته نیز نزدیک به ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵  |  زمان: ۰۲:۵۸ ق.ظ  | شماره خبر: 47   

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی گفت: از ابتدای امسال ۲۰ هزار انشعاب گاز طبیعی در آذربایجان‌ غربی نصب شده است.

منصور صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۲۰ هزار انشعاب گاز طبیعی در استان نصب شده است اظهار داشت: در یک ماه گذشته نیز نزدیک به ۶۰۰ انشعاب جدید در استان نصب و سه هزار مورد پذیرش اشتراک صورت گرفته که هزار و ۲۰۰ مورد آن در بخش روستایی بوده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه هم‌اکنون با وجود سرما و صعب‌العبور بودن مسیرهای آذربایجان‌غربی اما گازرسانی روستایی در این استان با جدیت تمام در حال اجرا است.

صادقیان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال نزدیک به هزار و ۲۰۰  کیلومتر شبکه‌گذاری و خط انتقال گاز طبیعی در آذربایجان‌غربی اجرا شده است گفت: از این شبکه‌گذاری هزار کیلومتر در بخش روستایی بوده که این امر نشان از نگاه دولت تدبیر و امید و شرکت گاز استان برای رفع محرومیت از روستاها است.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و ۸۴۴ روستای بالای ۲۰ خانوار آذربایجان‌غربی در برنامه گازرسانی قرار دارند تصریح کرد: بی‌شک بهره‌مند ساختن مناطق محروم از نعمت گاز طبیعی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید و وزارت نفت بوده و شرکت گاز استان نیز در این رابطه و برای بهره‌مند ساختن روستائیان از این نعمت خدادادی از هیچ تلاشی فرو گذار نمی‌کند.

صادقیان اظهار داشت: از سال ۹۲ تا به امروز ۲۳۳ روستای استان آذربایجان‌غربی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.