thum-40d0474e8a9ef0df86f-دروغ_ممنوع_۴۰۹۳۴۰
این روزها ضدانقلاب در فضای مجازی با به کارگیری برخی ربات های توئیتری دارند از یک زوج جوان قهرمان سازی می کنند و چنین وانمود می کنند که این ها فقط سیاسی اند و هیچ فعالیت ضدامنیتی نداشته اند. این در حالی است که یکی از این دو نفر به اتهام ارتباط با سرپل اطلاعاتی سازمان ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵  |  زمان: ۱۲:۵۷ ب.ظ  | شماره خبر: 24   

این روزها ضدانقلاب در فضای مجازی با به کارگیری برخی ربات های توئیتری دارند از یک زوج جوان قهرمان سازی می کنند و چنین وانمود می کنند که این ها فقط سیاسی اند و هیچ فعالیت ضدامنیتی نداشته اند.

این در حالی است که یکی از این دو نفر به اتهام ارتباط با سرپل اطلاعاتی سازمان منافقین در داخل کشور، حمایت از فرقه ضاله بهاییت، ارسال اخبار و گزارش های غیرواقعی به ضد انقلاب خارج از کشور و همچنین ارتباط سازمانی با گروهک تروریستی پژاک زندانی شده است.

همسر وی نیز به جرم اهانت به مقدسات و رهبری و حمایت از تروریست ها از جمله شهرام احمدی (عضو گیر داعش در غرب کشور که اعدام شد) به زندان محکوم شده است.

کافی است به صفحه فیس بوک این فرد سر بزنید، می بینید سر در آن تصویر یک عضو گروهک تروریستی پژاک را زده و کلی در حمایت از او مطلب نوشته است!

در این میان برخی رسانه های اصلاح طلب هم با ضدانقلاب همنوا می شوند و  چند نفر هم که سیاسی نیستند و اصلا از حمایت این افراد از گروهک تروریستی پژاک و جنایات این گروهک خبر ندارند، هیجان زده و احساساتی می شوند!

به همین راحتی چند کانال و صفحه اینستاگرام که از خارج کشور هدایت می شوند، از یک حامی گروهک تروریستی قهرمان می سازند و سر مخاطبانشان چنین کلاه گشادی می گذارند…!

به دوستانمان توصیه کنیم هیچ مطلبی را در فضای مجازی از هیچ کس بدون تحقیق قبول نکنند!

فرقی نمی کند سیاسی باشد، ورزشی، اقتصادی یا چیزی مثل اطلاعیه تعطیلی مدارس!

نگذاریم کسی سرمان کلاه بگذارد…

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.